Bruno Krajcar: KASTAVSKI MOJ GRADE
Bruno Krajcar / Daniel Načinović / Bruno Krajcar

Duško Jeličić i grupa Bonaca: ZADNJI TRANVAJ ZA LOVRAN
Duško Jeličić / Duško Jeličić / Duško Jeličić

Tedi Spalato: ČA BIN JA DA VAS NIMAN
Sanjin Mandičić / Zdravka Žeželić - Alić / Ivica Čović - Pipo i Tedi Spalato

Olivera Baljak: VRATITE SE DOMA
Antun Šuljić / Antun Šuljić / Aleksandar Valenčić

Alen Vitasović i Robertino Grbac: JURINA I FRANINA
Robertino Grbac / Robertino Grbac / Alen Vitasović

Daniel Načinović: ZADNJI DANI LITA U PORTU
Daniel Načinović / Daniel Načinović / David Trkulja i Nenad Vidaković

Katja Budimčić: SAKO VRIME IMA SVOJE NEVRIME
Robert Pilepić / Robert Pilepić / Robert Funčić

Vesna Nežić-Ružić: KOLAJNA
Vesna Nežić-Ružić / Ljubica Bestulić-Stanković / Alen Vitasović

Boris Petrov: KAMPANELI
Boris Petrov / Pere Ljubić / Josip Cvitanović

Ruby Kolić: VA PORTIĆU
Sanjin Mandičić / Zdravka Žeželić - Alić / Nikola Kurelić

Ksenija Sobotinčić Štropin: MOJE ZLATO
Ksenija Sobotinčić Štropin / Ksenija Sobotinčić Štropin / Filip Štropin

Robert Manestar: KVARNERSKE NOĆI
Robert Manestar / Renis Gržinić / Voljen Mlakar

Irena Kuhar: CIAO ŠINJORINA
Dražen Petek / Dražen Petek / Dražen Petek

VIS Cinquina: RIKU NOSIN KAMO GOD DA GREN
Duško Rapotec – Ute / Robert Pilepić / Aleksandar Valenčić

Silvia Manjgotić: DUŠI ZGUBJENE
Mauro Staraj / Alfred Šaina / Mauro Staraj

Davor Šostarić - Fumić: ODRIŠI MI GRIHI
Alan Crnković / Alan Crnković / Alan Crnković

Lea Kumić: VA JEKI TVOJE IME
Stjepo Martinović / Lea Domjan / David Trkulja

Grupa Kolaž: VESELIĆ
Igor Lesica / Senka Laginja / Igor Lesica

Bogdan Božinović: PIJANAC
Bogdan Božinović / Drago Gervais / Bogdan Božinović

Nagrada za najbolji tekst:
Antun Šuljić, skladba VRATITE SE DOMA

Nagrada za najbolju skladbu - ČAnsonu:
Sanjin Mandičić, skladba ČA BIN JA DA VAS NIMAN

Nagrada za najbolju interpretaciju:
Daniel Načinović, skladba ZADNJI DANI LITA U PORTU

Nagrada publike:
VIS Cinquina, skladba RIKU NOSIN KAMO GOD DA GREN

Cansonfest20009 sponzori